Kokios šiuo metu yra automobilių laužo supirkimo kainos?

Jos nuolat keičiasi, todėl reikėtų pasidomėti ar įmonių skelbiama informacija yra aktuali. Paprasčiausia tą sužinoti galima internete. Tačiau daug geriau būtų nevykti į vietą arba tiesiog susisiekti su šioje srityje dirbančiais specialistais. Kadangi jie ne tik galės pasidalinti naujausiais įkainiais, bet ir atsakyti į kitus rūpimus klausimus. Tuo labiau, kad rinka nuolat keičiasi, todėl ir įkainiai atitinkamai koreguojami. Be to, labai priklauso ir nuo to ar bus priduodamas visas automobilis, ar tik kažkokios jo detalės, ar kiti komponentai. Kadangi kiekvieniems iš jų gali būti taikomi skirtingi įkainiai.

Kada verta juos priduoti?

Dažniausiai tuomet, kai jau jų neįmanoma naudoti pagal pagrindinę paskirtį. Kadangi tuomet jie tik užima vieta ir tikrai neturi jokios papildomos vertės. Neskaitant tos, kokios šiuo metu yra automobilių laužo supirkimo kainos. Tuo labiau, kad tai paprasčiausias variantas jomis atsikratyti bei dar kažkiek gauti pinigų. Kadangi šiomis dienomis už seną nenaudojamą automobilį dar galima gauti paramą iš valstybinių institucijų įsigyti mažiau taršioms transporto priemonėms. Ir būtent tuo jau ne vienerius metus sėkmingai naudojasi daugybė žmonių. Tiesa, tuomet bus svarbu, kad jį priėmusi įmonė išduotų ENTP utilizavimo pažymą. Nors dabar daugelis tuo tikrai pasirūpins.

Ar priimami visi komponentai?

Kažkokių apribojimų nėra, ypač atskiriems komponentams arba detalėms. Tuo labiau, kad kartais už jas galima gauti dar ir didesnę sumą priduodant atskirai. Visgi, šiomis dienomis ir automobilių laužo supirkimo kainos pakankamai patrauklios, todėl daugelis tikrai neužsiima jų ardymu papildomai. Daug paprasčiau iš karto atsikratyti netinkama transporto priemone. Ir dažnu atveju dar papildomai pasinaudoti APVA siūloma parama. Nebent tenka keisti stambesnes dalis, pavyzdžiui, variklį. Taip pat papildomai gali būti priduodami ir tokie komponentai kaip ratlankiai, pasenęs akumuliatorius. Aišku, kiekviena įmonė gali turėti savitą supirkimo politiką. Todėl geriausia prieš priduodant su šioje srityje dirbančiais specialistais susisiekti tiesiogiai ir pasikonsultuoti. Kadangi jie gali ir padėti transportuojant nevažiuojantį automobilį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.